• DOLAR
  $1.345,7700
 • EURO
  $0,2717
 • ALTIN
  $31.724,0000
 • BIST
  $138,0100
“Eşinin Covid-19 testinin pozitif çıkmasına rağmen Meclis toplantısına katıldı”

“Eşinin Covid-19 testinin pozitif çıkmasına rağmen Meclis toplantısına katıldı”

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI MUSTAFA OĞUZ’DAN MECLİS ÜYESİ FUAT ŞAN’A TEPKİ “HES KODU SORGULAMASI YAPTIRMADI” “Eşinin Covid-19 testinin pozitif çıkmasına rağmen Meclis toplantısına katılarak toplantıda bulunanları tehlikeye atmıştır” Bucak Belediyesinin 1 Aralık Salı Günü yapılan Aralık ayı meclis toplantısına İyi Partili Meclis üyesi Fuat Şan’ın eşinin Covid-19 testi pozitif çıkmasına ve kendisinin de karantinaya alınmasına […]

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI MUSTAFA OĞUZ’DAN MECLİS ÜYESİ FUAT ŞAN’A TEPKİ
“HES KODU SORGULAMASI YAPTIRMADI”
“Eşinin Covid-19 testinin pozitif çıkmasına rağmen Meclis toplantısına katılarak toplantıda bulunanları tehlikeye atmıştır”
Bucak Belediyesinin 1 Aralık Salı Günü yapılan Aralık ayı meclis toplantısına İyi Partili Meclis üyesi Fuat Şan’ın eşinin Covid-19 testi pozitif çıkmasına ve kendisinin de karantinaya alınmasına rağmen meclis toplantısına katılarak vatandaşların ve meclis üyelerinin sağlığını hiçe saymasına Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Oğuz çok sert tepki gösterdi.
İlçe Başkanı Oğuz açıklamasının devamında “Meclis üyeliği gibi bir makamı taşıyan bir kişinin sorumlu hareket etmesi gerekir. Ne yazık ki İyi Parti Meclis Üyesi Sayın Fuat Şan, eşinin Covid-19 testinin pozitif çıkmasına ve kendisinin de bu çerçevede karantinaya alınmış olmasına rağmen Meclis toplantısına katılarak vatandaşlarımızın ve tüm meclis üyelerinin sağlığını tehlikeye atmıştır. Bu sorumsuzluğun cezalandırılması gerekir. Devletimizin, Sağlık Bakanlığının ve bilim kurulunun aldığı kararlar tüm vatandaşlarımızı kapsamaktadır. Meclis üyesinin de bu kurullara uyması gerekir. Belediyeye girişte HES kodu uygulaması yapılmasına rağmen HES kodunu göstermeden Meclis toplantısına girmesi de Meclis üyesi için ayrıca düşündürücü ve üzücü bir durumdur. Vatandaşlarımız, İyi Parti İlçe Başkanı Sayın Sefa Sönmez’den Meclis üyeleri ve grup sözcüleri Sayın Fuat Şan hakkında gerekli disiplin soruşturmasını açmasını beklemektedir. Sağlık her şeyden önemli. Bu çerçevede Meclis üyesi Sayın Fuat Şan ve kıymetli eşlerine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.’’ dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM