• DOLAR
  7,7120
 • EURO
  9,0594
 • ALTIN
  468,05
 • BIST
  1,1722
Gazetecilerden Kaymakam Tanrıkulu’ya ziyaret

Gazetecilerden Kaymakam Tanrıkulu’ya ziyaret

Gazetecilerden Kaymakam Tanrıkulu’ya ziyaret Bucak ilçesinde faaliyet gösteren görsel ve yazılı basın mensupları ve gazete temsilcileri Kaymakam Erol Tanrıkulu’yu makamında ziyaret ettiler.  Oğuzeli Gazetesi adına Mustafa Tulum, Hedf Gazetesi Adına Mustafa Tutum, Kanal 15 adına Hüseyin Dilek, Akca Gazete adına Halim Akca, Gazete Bu adına Ömer Özdağan Bucak Kaymakamı Erol Tanrıkulu’yu makamında ziyaret ettiler. Genel […]

Gazetecilerden Kaymakam Tanrıkulu’ya ziyaret
Bucak ilçesinde faaliyet gösteren görsel ve yazılı basın mensupları ve gazete temsilcileri Kaymakam Erol Tanrıkulu’yu makamında ziyaret ettiler.  Oğuzeli Gazetesi adına Mustafa Tulum, Hedf Gazetesi Adına Mustafa Tutum, Kanal 15 adına Hüseyin Dilek, Akca Gazete adına Halim Akca, Gazete Bu adına Ömer Özdağan Bucak Kaymakamı Erol Tanrıkulu’yu makamında ziyaret ettiler.
Genel sohbet havası içerisinde geçen ziyaret sırasında pandemi süreci ve alınan tedbirler konusunda görüş alışverişi yapıldı. Kaymakam Erol Tanrıkulu, Covid-19 salgın hastalık sürecinde Bucak halkı olarak alınan tedbirlere uyulduğunu dile getirerek halkın göstermiş olduğu duyarlılığa teşekkür etti. Kaymakam Erol Tanrıkulu İçişleri Bakanlığınca yeni yayınlanan genelge doğrultusunda önümüzdeki yaz sürecinde düğünlerin düğün salonları ve açık havalarda düğün merasimlerinin sosyal mesafe kurallarına uyularak yapılabileceğini belirtti.
Kaymakam Erol Tanrıkulu gazetecilerin toplu şekilde ziyaretlerinden dolayı memnun olduğunu dile getirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM