• DOLAR
  $1.332,4700
 • EURO
  $0,2708
 • ALTIN
  $31.343,0000
 • BIST
  $136,5100
GENÇLİK VE SPOR BAKANI MÜJDELERLE GELDİ

GENÇLİK VE SPOR BAKANI MÜJDELERLE GELDİ

GENÇLİK VE SPOR BAKANI MÜJDELERLE GELDİ AK Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur, Bucak’ta yaptığı basın toplantısında “Gençlik ve Spor Bakanımızı Bucak’ımızda ağırladık. Bakanımız Bucak’ımıza müjdelerle geldi. Sayın Bakanımız, 1.000 kişilik Spor Salonu, Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, İnşaatı devam 500 kişilik KYK Yurdunun inşaatının hızla tamamlanması, OğuzhanSpor’umuz için yeni antrenman sahası yapılması, Bucak İlçe Stadımızın ışıklandırmasının […]

GENÇLİK VE SPOR BAKANI MÜJDELERLE GELDİ
AK Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur, Bucak’ta yaptığı basın toplantısında “Gençlik ve Spor Bakanımızı Bucak’ımızda ağırladık. Bakanımız Bucak’ımıza müjdelerle geldi. Sayın Bakanımız, 1.000 kişilik Spor Salonu, Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, İnşaatı devam 500 kişilik KYK Yurdunun inşaatının hızla tamamlanması, OğuzhanSpor’umuz için yeni antrenman sahası yapılması, Bucak İlçe Stadımızın ışıklandırmasının ve modernizasyonunun yapılması Sentetik çim yüzeyli saha yapımının müjdesini verdi. 2021 yılına girişimiz iyi oldu.”dedi.
AK Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur, Belediye Başkanı Emrullah Ünal ve İlçe Başkanı Mustafa Oğuz ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ali Kaynak, AK Parti Bucak Parti Binasında, basın açıklamasında bulundu. Basın mensuplarının katıldığı toplantıda, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü kutlandı, Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu’nun Bucak ziyareti değerlendirildi.
İlk olarak AK Parti Burdur İlçe Başkanı Mustafa Oğuz yaptığı konuşmasında, “Değerli milletvekilim değerli belediye başkanım ilçemizin değerli basın mensupları öncelikle davetimize icap ettikleri için teşekkür ediyoruz bu gün hem söyleşi tarzında bir istişare yapalım dedik hem de ilçemiz hakkındaki yatırım ve merak edilenleri sayın değerli milletvekilim ve belediye başkanım sizlere aktarsın diye böyle bir toplantı düzenledik. Öncelikle çalışan gazeteciler günü sizlerin tüm şartlar altında gerçek doğru tarafsız haber yapan bizleri olaylar haberler hakkında haberdar eden 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü de buradan kutluyorum. Bizlerin yaptıklarını, yapacaklarını vatandaşa duyuran, aktaran sizlersiniz. Basınımızla irtibatımız her zaman üst düzeyde. Teşekkürlerimi sunuyorum.”ifadelerine yer verdi.
Başkan Oğuz’un konuşmasının ardından açıklamada bulunan Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, “Değerli vekilim ilçe başkanım değerli gençlik kolları başkanım sizleri saygıyla sevgiyle selamlıyorum. 10 ocak çalışan gazeteciler gününüzü ben de kutluyorum. Belediye olarak dün Gençlik ve Spor Bakanımızı ağırladık. Bucak’ımıza hayati derecede önemli yatırım müjdesi aldık buradan buradan cumhurbaşkanımıza milletvekillerimize ilçe yönetimimize bizlere desteklerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Biliyorsunuz ilçemiz 45 bin merkez nüfusa sahip ve bu nüfusun da %33 ü 5-19 yaş arası genç nüfusa sahibiz. Gençlerimizi ve çocuklarımızı %33 lük olan 15 bin kişiyi bir şekilde sporla buluşturmak, sporu sevdirmek için bir takım taleplerde bulunduk sayın bakanımıza ve bizleri kırmayarak tarihi yatırım müjdesini aldık. Bunlardan en önemlileri 1000 kişilik spor salonu yüzme havuzu yarı olimpik mevcut stadımızda yenileme en önemlileriydi. Belediye Başkanı olarak sayın Bakanımıza ve milletvekillerimize teşekkür ediyorum. Gecen hafta içerisinde de bildiğiniz gibi büyük bir araç yatırımı yapmıştık belediyemiz için. Araçlarımızda belediyenin tarihine böyle bir araç yatırımı yapılmamış. Bundan mutluluk duyuyoruz. Haftaya yetiştirmeyi umut ediyoruz. Burdur’da ve Bucak’ta ilk olacak kaykay parkımızın da açılışını yapacağız inşallah. Biz çocuklarımızın yüzündeki bir tebessüm için çalışıyoruz. Halkımızın ferahı, mutluluğu, sevinci için çalışıyoruz. Bucak için canla başla çalışmaya devam ediyoruz.”şeklinde konuştu.
Daha sonra AK Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur da Gençlik ve Spor Yatırımları hakkında açıklama yaptı. Milletvekili Yasin Uğur yaptığı açıklamada, “10 ocak çalışan gazeteciler gününüzü kutlamak için toplandık. Burada yerel medya olarak hep birbirimizi tanıyoruz. Gazetecilik gerçekten zor bir meslek. 10 Ocak Gazeteciler Gününüz kutlu olsun.
Gençlik ve Spor Bakanımızı Bucak’ımızda ağırladık. 2021 yılına girişimiz iyi oldu, iyi müjdeler aldık. Bakanımızın Salda Gölü ziyareti oldu. Kapalı spor salonu, MAKÜ’deki Genç Ofisi açılışı yapıldı. Akabinde de Bucak Belediyemizi ziyaret etti. Aslında bu program 2020 yılının Mart ayında sayın cumhurbaşkanımız 13 Mart’ta Mehmet Akif Ersoy üniversitesinde ki açılışları yapmak için gelecekti hem de bu müjdeleri verecekti. Fakat kısıtlamalardan dolayı gelemedi. Kapalı spor salonumuz depreme dayanıksız çıkmıştı. Şimdi onun yıkılıp yeni spor salonumuzun yapımı olacak ve “yüzme bilmeyen kalmasın” kampanyası ile yüzme havuzumuzu da ilçemize kazandırmış olduk.
Ertuğrul Gazi okulumuz bitti şükür teslim aldık. Alaattin Sağlık Ocağı da o şekilde kısa zaman içerisinde bitirilecek çalışmalarını takıp ediyoruz. Yine sağlık yüksekokulunu da ziyaret ettik o da hemen hemen bitmek üzere. 500 kişilik yurdumuz yeni ihaleye çıkacak. İyi bir müteahhite verip orayı da ilçemize kazandırmak istiyoruz. Hemen hemen bütün ilçelerimize müjdelerimiz oldu bu işlerin hepsi ekip işi ve ilçemize hizmetleri kazandırmaya emek veriyoruz. Yol çalışmaları da oluyor, doğalgazla ilgili tüm çalışmalar yapıldı ve bunların hepsini bir anda yapmak mümkün olmuyor. Sizlere bir kötülüğümüz olmaz. Biz memleketimize hizmet etmek için sizler tarafından seçildik. Hemşehrilerimiz her zaman bize ulaşabilir.”dedi.
Konuşmaların ardından toplantı sona erdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM