• DOLAR
  $2.434,3000
 • EURO
  $0,8576
 • ALTIN
  $38.867,4400
 • BIST
  $170,9200
Güneş Psikolojik Danışmanlık Merkezi Açıldı

Güneş Psikolojik Danışmanlık Merkezi Açıldı

Güneş Psikolojik Danışmanlık Merkezi Açıldı Burdur’da Buse Nur Günay ve Bucaklı Fedan Alagöz İleri, “Güneş Psikolojik Danışmanlık merkezi”ni açtılar. Merkezde, Merkezde, bireysel danışmanlık, evlilik terapisi, sınav süreci danışmanlığı, oyun terapisi ve oyun atölyesi, çocuk resimlerinin analizi, gelişim testleri, cat, zeka testleri ve online danışmanlık hizmetleri veriliyor. Burdur’da Güneş Psikolojik Danışmanlık merkezi açıldı. Kuzey Kıbrıs Türk […]

Güneş Psikolojik Danışmanlık Merkezi Açıldı
Burdur’da Buse Nur Günay ve Bucaklı Fedan Alagöz İleri, “Güneş Psikolojik Danışmanlık merkezi”ni açtılar. Merkezde, Merkezde, bireysel danışmanlık, evlilik terapisi, sınav süreci danışmanlığı, oyun terapisi ve oyun atölyesi, çocuk resimlerinin analizi, gelişim testleri, cat, zeka testleri ve online danışmanlık hizmetleri veriliyor.
Burdur’da Güneş Psikolojik Danışmanlık merkezi açıldı. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Lefke Avrupa Üniversitesi’nden mezun olan Buse Nur Günay, Bucaklı Fedan Alagöz İleri, Burdur Merkez Konak Mahallesi Kalekapı Caddesi’nde Psikolojik Danışma Merkezini açtılar. Merkezde, bireysel danışmanlık, evlilik terapisi, sınav süreci danışmanlığı, oyun terapisi ve oyun atölyesi, çocuk resimlerinin analizi, gelişim testleri, cat, zeka testleri ve online danışmanlık hizmetleri veriliyor.
İki arkadaşın ortak açmış oldukları Güneş Psikolojik Danışmanlık merkezi’nin açılışına Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, Burdur Barosu Başkanı Avukat Ramazan Gedik, CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut, MHP Burdur İl Başkanı Hikmet Ökte, Kamu Sen Burdur İl Temsilcisi Orhan Akın, PTT Baş Müdürü Nevzat Kazan, mahalle ve köy muhtarları, İl Genel ve Belediye Meclisi üyeleri ile çok sayıda davetli katıldı.
OKUL ARKADAŞLIKLARINI İŞ ORTAKLIĞINA ÇEVİRDİLER
Okul arkadaşlıklarını iş ortaklığına çeviren 2 arkadaş Buse Nur Günay, Bucaklı Fedan Alagöz İleri, birlikte açtıkları ‘Güneş Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde bireysel danışmanlık, evlilik terapisi, sınav süreci danışmanlığı, oyun atölyesi, çocuk değerlendirme testleri, masal terapisi, online danışmanlık hizmetlerinde bulunuyorlar.
ERCENGİZ “HER AÇILAN İŞYERİNİN ARKASINDA DURMAYA ÇALIŞIYORUZ”
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz konuşmasında; “Burdur’a yatırım yapan herkes, Burdur’da iş yeri açan herkes başımızın tacı. Çünkü Burdur’dan bir şey olmaz diyenlere inat, Burdur’da her şey olur düşüncesi ile her açılan işyerinin arkasında durmaya çalışıyoruz” dedi. Birlikte iş yeri açan Buse Nur Günay ve Fedan Alagöz’ü tebrik ederek işyerlerinin hayırlı uğurlu olmasını diledi.
Emniyet Müdürlüğünde görevli personelinin kızının arkadaşı ile birlikte iş yeri açmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik de Psikolojik danışma merkezinin hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.
ÖNCE DUA SONRA KURDELA KESİMİ
Protokol konuşmalarının ardından Kamu Sen Burdur İl Temsilcisi Orhan Akın, dua yaptırdı. Akabinde Genç girişimciler Buse Nur Günay, Fedan Alagöz İleri protokol üyeleri ile birlikte işyerlerinin açılışını yaptılar. Kurdeleyi kestiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM