• DOLAR
  $1.332,4700
 • EURO
  $0,2708
 • ALTIN
  $31.343,0000
 • BIST
  $136,5100
GÜNLÜK 750 KİŞİLİK YEMEK DAĞITILIYOR

GÜNLÜK 750 KİŞİLİK YEMEK DAĞITILIYOR

BUCAK AŞEVİNDE YEMEKLER KAYNIYOR, GÜNLÜK 750 KİŞİLİK YEMEK DAĞITILIYOR Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, “Bugünlerden güçlenerek çıkmanın yolu birbirimizin yanında olmak ve paylaşmaktan geçer. Aşevimizde hazırladığımız yemekleri ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırıyoruz. Hayırseverlerimize şükranlarımızla…”dedi. Bucak Belediyesi Aşevinde yemekler kaynamaya devam ediyor. 13 yıldır hizmet veren Bucak belediyesi aşevi, ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürüyor. Hayırsever vatandaşların katkıları ile […]

BUCAK AŞEVİNDE YEMEKLER KAYNIYOR, GÜNLÜK 750 KİŞİLİK YEMEK DAĞITILIYOR
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, “Bugünlerden güçlenerek çıkmanın yolu birbirimizin yanında olmak ve paylaşmaktan geçer. Aşevimizde hazırladığımız yemekleri ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırıyoruz. Hayırseverlerimize şükranlarımızla…”dedi.
Bucak Belediyesi Aşevinde yemekler kaynamaya devam ediyor. 13 yıldır hizmet veren Bucak belediyesi aşevi, ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürüyor. Hayırsever vatandaşların katkıları ile yapılan sıcacık yemekler, vatandaşların evine teslim ediliyor. Bucak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı olarak hizmet veren aşevinde 2 kişilik ekip tarafından haftanın 6 günü iki porsiyon yemek hazırlanıyor. Hazırlanan yemekler 250 haneye (750 kişiye) Bucak Kaymakamlığına bağlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ekipleri tarafından evlere servis ediliyor.
“İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanındayız”
Konu hakkında bilgi veren Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, “Aşevimiz tarafından her gün düzenli olarak sıcak yemek çıkarıyoruz. Haftanın 6 günü 250 haneye 2 çeşit yemek gönderiyoruz.
Hayırseverlerimizin destekleriyle 13 yıldır ayakta duran aşevimiz ile ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM