• DOLAR
  $3.863,4200
 • EURO
  $1,1321
 • ALTIN
  $60.785,8200
 • BIST
  $187,0000
HAYDİ! HERKES SABAH SPORUNA

HAYDİ! HERKES SABAH SPORUNA

HAYDİ! HERKES SABAH SPORUNA Bucaklılara sağlıklı yaşamın kapılarını aralayan Bucak Belediyesi, spor yaparak sağlıklı bir hayat sürmek isteyen vatandaşları, profesyonel eğitmenler eşliğinde spora davet ediyor. Bucak Belediyesi Koronavirüs tedbirleri kapsamında sosyal hayattan uzak kalan vatandaşların sağlıklı ve zinde yaşamı için spor kültürünü geliştirmek adına ücretsiz sosyal mesafeli sabah sporu etkinlikleri düzenliyor. Bucaklılara sağlıklı yaşamın kapılarını […]

HAYDİ! HERKES SABAH SPORUNA
Bucaklılara sağlıklı yaşamın kapılarını aralayan Bucak Belediyesi, spor yaparak sağlıklı bir hayat sürmek isteyen vatandaşları, profesyonel eğitmenler eşliğinde spora davet ediyor.
Bucak Belediyesi Koronavirüs tedbirleri kapsamında sosyal hayattan uzak kalan vatandaşların sağlıklı ve zinde yaşamı için spor kültürünü geliştirmek adına ücretsiz sosyal mesafeli sabah sporu etkinlikleri düzenliyor.
Bucaklılara sağlıklı yaşamın kapılarını aralayan Bucak Belediyesi, spor yaparak sağlıklı bir hayat sürmek isteyen vatandaşları, profesyonel eğitmenler eşliğinde spora davet ediyor. İlk etapta Bucak İlçe Stadyumunda yapılacak olan sabah sporu etkinliği daha sonra parklara yayılacak, vatandaşlar güne sporla başlayacak. Sabahın erken saatlerinde temiz havayı değerlendirerek oksijen tazeleyecek olan katılımcılar, grup halinde egzersiz hareketleri ile başladıkları sabah sporlarına yürüyüş, koşu, bisiklet gibi spor aktiviteleri ile devam edecek. Faaliyetlerin müzik eşliğinde yapacak olan katılımcılara sporla birlikte eğlenme imkânı sunacak. Katılımcılara sabah çorbası ve içecek ikramında bulunulacak.
Kayıtlar etkinlik alanında yapılıyor
Her cumartesi haftada bir gün faaliyet gösterecek sabah sporları, saat 08.00-09.00 saatleri arasında Bucak İlçe Stadyumunda gerçekleştirilecek. Kayıt olmak isteyen vatandaşlar belirtilen günlerde etkinlik alanına giderek sabah sporuna başlayacak. Ayrıntılı bilgi ve kayıt için Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğümüzün 05436481515 nolu telefonundan bilgi alabilirler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM