• DOLAR
  $3.874,5600
 • EURO
  $1,1333
 • ALTIN
  $60.705,1000
 • BIST
  $186,9000
“Her An Karantinaya Girebiliriz”

“Her An Karantinaya Girebiliriz”

“Her An Karantinaya Girebiliriz” Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, Her an karantina gelebilir sözleriyle vatandaşları uyardı. Karamanlı merkez ve çevre 2 köyünde Covid-19 vakalarının yüksekliği nedeniyle karantina sınırına yaklaştığını açıklayan Başkan Selimoğlu, “Tekrar karantinalı günlere dönmemek, aşısını yaptıran vatandaşlarımıza da hastalık bulaştırarak riske atmamak adına her vatandaşımızın aşılarını biran önce olmaları önemle tavsiye edilir.”dedi. Karamanlı […]

“Her An Karantinaya Girebiliriz”
Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, Her an karantina gelebilir sözleriyle vatandaşları uyardı.
Karamanlı merkez ve çevre 2 köyünde Covid-19 vakalarının yüksekliği nedeniyle karantina sınırına yaklaştığını açıklayan Başkan Selimoğlu, “Tekrar karantinalı günlere dönmemek, aşısını yaptıran vatandaşlarımıza da hastalık bulaştırarak riske atmamak adına her vatandaşımızın aşılarını biran önce olmaları önemle tavsiye edilir.”dedi.
Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, Her an karantina gelebilir sözleriyle vatandaşları uyardı. Lütfen aşılarımızı olalım iki doz aşı olanların temaslı sayılmadığını belirten Başkan Fatih Selimoğlu yaptığı açıklamada, ” Kıymetli hemşerilerim, ilçemiz Karamanlı merkez ve çevre 2 köyümüz Covid-19 vakalarının yüksekliği nedeniyle karantina sınırına yaklaşmıştır. Tekrar karantinalı günlere dönmemek , aşısını yaptıran vatandaşlarımıza da hastalık bulaştırarak riske atmamak adına her vatandaşımızın aşılarını biran önce olmaları önemle tavsiye edilir.
YA AŞIMIZI OLALIM, YA EVDE OTURALIM
Ayrıca şu husus çok önemlidir. Aile çevresi, sosyal veya iş hayatında COVİD-19’lu vaka çıkması durumunda 2. aşısını olan ve üzerinden 14 gün geçen vatandaşlar temaslı sayılarak karantinaya alınmayacaktır.
Maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyarak tedbiri elden bırakmayalım. Karamanlı olarak % 100 AŞILANMA oranını yakalayalım ve sağlıklı günlere hep beraber kavuşalım. “Aşılarını Olmuyorsan Kendini, Aileni ve Sevdiklerini Korumak için Vicdanını da yanına Al ve Ev Kal! Üç önemli kuralı unutmayalım; Maske-Mesafe-Temizlik” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM