• DOLAR
  $2.436,9100
 • EURO
  $0,8574
 • ALTIN
  $38.970,2100
 • BIST
  $171,5000
HOCA AHMET YESEVİ CADDESİNDE KALDIRIMLAR YAPILIYOR

HOCA AHMET YESEVİ CADDESİNDE KALDIRIMLAR YAPILIYOR

HOCA AHMET YESEVİ CADDESİNDE KALDIRIMLAR YAPILIYOR Bucak Belediyesi, Hoca Ahmet Yesevi Caddesinde yaya kaldırımları yenileme ve düzenleme çalışmasına başladı. Caddede çift taraflı olarak kaldırımlar yenileniyor. Yaya kaldırımları çalışmalarında yaklaşık 3000 m2 andezit taşı ve 2000 metre andezit bordür taşı döşemesi gerçekleştirilecek. Çalışmalar kısa zaman tamamlanarak Hoca Ahmet Yesevi Caddesi modern bir görüme kavuşacak. Bucak Belediyesi, […]

HOCA AHMET YESEVİ CADDESİNDE KALDIRIMLAR YAPILIYOR
Bucak Belediyesi, Hoca Ahmet Yesevi Caddesinde yaya kaldırımları yenileme ve düzenleme çalışmasına başladı. Caddede çift taraflı olarak kaldırımlar yenileniyor. Yaya kaldırımları çalışmalarında yaklaşık 3000 m2 andezit taşı ve 2000 metre andezit bordür taşı döşemesi gerçekleştirilecek. Çalışmalar kısa zaman tamamlanarak Hoca Ahmet Yesevi Caddesi modern bir görüme kavuşacak.
Bucak Belediyesi, Hoca Ahmet Yesevi Caddesinde yaya kaldırımlarını yenileme ve düzenleme çalışmasına başladı. Üçgen kavşaktan başlayarak, Okullar Caddesi kavşağına kadar kaldırımlar çift taraflı olarak yenileniyor. Yaya kaldırımları çalışmalarında yaklaşık 3000 m2 andezit taşı ve 2000 metre andezit bordür taşı döşemesi gerçekleştirilecek.
Çalışmalar kısa zaman tamamlanarak Hoca Ahmet Yesevi Caddesi modern bir görüme kavuşacak. Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, kaldırım çalışmaları esnasında cadde esnaflardan ve vatandaşlardan anlayışlı ve sabırlı olmalarını istedi.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Hoca Ahmet Yesevi Caddesinde yürütülen çalışmalar hakkında yaptığı açıklamada, “İlçemizin trafik yoğunluğunun yüksek olduğu caddelerden birisi olan Hoca Ahmet Yesevi Caddesinde bir dizi düzenleme ve yenileme çalışması başlattık. Geçtiğimiz günlerde ilçemizde yaşanan afet olarak nitelendirdiğimiz yoğun yağış sonrası caddemizde bulunan bazı işyerlerine sel suyu gitmişti. Hoca Ahmet Yesevi Caddesinde kaldırım seviyesini yükseltmek ve Caddemizi modern bir görünüm kazandırmak için çalışmalarımıza başladık. Yaya kaldırımlarımızda bulunan esnaflarımıza ait reklam tabela ve totemlerini kaldırdık. Yaya kaldırım sınırlarında bulunan duvar ve alanlarda genişletme çalışması yaptık. Geçişe engel olan aydınlatma direklerinin yeri tedaş ekipleri ile işbirliğiyle montaj ve demontajı yapılarak uygun olan kenar noktalara çekiliyor. Hoca Ahmet Yesevi Caddesi üçgen kavşaktan başlayarak, Okullar Caddesi kavşağına sürüyor. Caddemizde çift taraflı olarak yaya Kaldırımı yapıyoruz. Yaya kaldırımlarımızda ilk defa vatandaşlarımızın daha rahat bir şekilde yürümelerini sağlayacağını düşündüğümüz Andezit taşı ve andezit bordürü kullanıyoruz. Yapım çalışmalarımızda yaklaşık 3000 m2 andezit taşı ve 2000 metre andezit bordür taşı döşemesi gerçekleştireceğiz.
Yapım çalışmalarımız esnasında cadde esnaflarımızdan ve vatandaşlarımızdan anlayışlı ve sabırlı olmalarını istiyoruz. Ekiplerimiz yoğun bir çalışma sergiliyorlar. Kısa zaman çalışmalarımızı tamamlayarak, Hoca Ahmet Yesevi Caddesini modern bir görüme kavuşturacağız.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM