• DOLAR
  7,7837
 • EURO
  9,4579
 • ALTIN
  460,13
 • BIST
  10,4945
“İlimizde koronavirüse yakalanan hastalarımızın yüzde 65’i, virüsü akrabalarından ev ortamında kapmışlar”

“İlimizde koronavirüse yakalanan hastalarımızın yüzde 65’i, virüsü akrabalarından ev ortamında kapmışlar”

“İlimizde koronavirüse yakalanan hastalarımızın yüzde 65’i, virüsü akrabalarından ev ortamında kapmışlar” Burdur Valisi Arslantaş Uyardı: “Apartman toplantıları, altın günleri, hasta ziyaretleri, komşu, esnaf ziyaretleri gibi alışkanlıklara lütfen ara verelim. İlimizde koronavirüse yakalanan hastalarımızın yüzde 65’i, virüsü akrabalarından ev ortamında kapmışlar” Burdur Valisi Ali Arslantaş, kentteki yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakalarının yüzde 65’inin virüsü akrabalarından kaptığını […]

“İlimizde koronavirüse yakalanan hastalarımızın yüzde
65’i, virüsü akrabalarından ev ortamında kapmışlar”

Burdur Valisi Arslantaş Uyardı: “Apartman toplantıları, altın günleri, hasta ziyaretleri, komşu, esnaf ziyaretleri gibi alışkanlıklara lütfen ara verelim. İlimizde koronavirüse yakalanan hastalarımızın yüzde 65’i, virüsü akrabalarından ev ortamında kapmışlar”
Burdur Valisi Ali Arslantaş, kentteki yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakalarının yüzde 65’inin virüsü akrabalarından kaptığını belirterek, toplantı ve ziyaretlere bir süre ara verilmesi gerektiği uyarısında bulundu.
Vali Arslantaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, maskenin yanı sıra sosyal mesafenin de salgınla mücadele çok önemli olduğuna dikkati çekti.
Komşu ve akraba ziyaretlerinin bir süreliğine yapılmamasını öneren Vali Arslantaş, paylaşımında “Maske için teşekkürler ama mesafeye uymuyoruz. Apartman toplantıları, altın günleri, hasta ziyaretleri, komşu, esnaf ziyaretleri gibi alışkanlıklara lütfen ara verelim. İlimizde koronavirüse yakalanan hastalarımızın yüzde 65’i virüsü akrabalarından ev ortamında kapmışlar. Tedbirlere uyarak mücadeleyi güç birliği ile sürdürelim.” ifadelerine yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM