• DOLAR
  $4.104,8800
 • EURO
  $1,4123
 • ALTIN
  $50.533,5900
 • BIST
  $329,1100
Isparta Orman Bölge Müdürü Ulusoy, Bucak Ormanlarını İnceledi

Isparta Orman Bölge Müdürü Ulusoy, Bucak Ormanlarını İnceledi

Isparta Orman Bölge Müdürü Refik Ulusoy, Bucak Ormanlarında İncelemelerde Bulundu Bucak ormanlarında incelemede bulunan Isparta Orman Bölge Müdürü Refik Ulusoy, 2020 yılı programlarının zamanında ve tekniğine uygun olarak tamamlanmasıyla ilgili öneri ve direktifte bulunarak, yapılan başarılı çalışmalarla ilgili emeği geçen tüm personele teşekkür etti ve sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir yıl diledi. Isparta Orman Bölge […]

Isparta Orman Bölge Müdürü Refik Ulusoy, Bucak Ormanlarında İncelemelerde Bulundu
Bucak ormanlarında incelemede bulunan Isparta Orman Bölge Müdürü Refik Ulusoy, 2020 yılı programlarının zamanında ve tekniğine uygun olarak tamamlanmasıyla ilgili öneri ve direktifte bulunarak, yapılan başarılı çalışmalarla ilgili emeği geçen tüm personele teşekkür etti ve sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir yıl diledi.
Isparta Orman Bölge Müdürü Refik Ulusoy, Bucak Orman İşletme Müdürlüğüne ziyarette bulundu. Ziyarette Bölge Müdürü Refik Ulusoy, Bucak Orman İşletme Müdürü Mustafa Ersoy’dan 2020 yılı program ve gerçekleşmeleriyle ilgili bilgi aldı.Ziyaretin ardından Bucak İşletme Müdürlüğü Model Orman salonunda toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya Isparta Orman Bölge Müdürü Refik Ulusoy, Bucak Orman İşletme Müdürü Mustafa Ersoy ve teknik personel katıldı. Toplantıda 2020 yılı program ve gerçekleşmelerin Ağustos ayı sonu itibariyle değerlendirmesi yapıldı. 2020 yılında göreve başlayan teknik ekibin teşkilata adaptasyonu, işlerin, ödeneğin ve zamanın iyi planlanması, iş disiplinine uyum, programların tekniğine uygun ve zamanında tamamlanması hususları görüşüldü.
Bucak İşletme Müdürü Mustafa Ersoy, 2020 yılı orman yangınlarıyla ilgili bilgi verdi. Orman Bölge Müdürü Refik Ulusoy da orman yangınlarıyla mücadele teknikleri ve yangın organizasyonları konularında tecrübelerini paylaştı.
Programın arazi kısmında ise Bucak Orman İşletme Müdürlüğü Pamucak Şefliğinde üretimi devam eden bakım sahalarında üretim ve standardizasyon tatbikatı yapıldı, sınıf emval alınmasına ağırlık verilerek ekonomik ve endüstriyel kazancın arttırılmasıyla ilgili değerlendirme yapıldı.
Bucak Orman İşletmesi Melli Şefliğinde ihracata yönelik çelenk yapım çalışmalarıyla ilgili gözlem yapılarak odun dışı orman ürünlerinin iyi bir şekilde değerlendirilmesiyle ülke ekonomisine daha yüksek oranda katkı sağlanacağı vurgulandı.
Isparta Orman Bölge Müdürü Refik Ulusoy, daha sonra Sığla Şefliğinde çalışması makineli olarak devam eden endüstriyel plantasyon sahalarında incelemelerde bulunarak yapılan çalışmalarını denetledi ve çalışmalarla ilgili İşletme Müdürü ve Şeflerinden bilgi aldı. Bucak Programının son kısmında Çamlık Şefliği Kargılı İlk Müdahale ekibi denetlenerek personelle görüş alış verişinde bulunulup, sorunlarla ilgili değerlendirme yapıldı.
Bölge Müdürü Refik Ulusoy, Bucak Orman İşletme Müdürlüğü programında kendisine eşlik eden İşletme Müdürü Mustafa Ersoy ve ekibine 2020 yılı programlarının zamanında ve tekniğine uygun olarak tamamlanmasıyla ilgili öneri ve direktifte bulunarak, yapılan başarılı çalışmalarla ilgili emeği geçen tüm personele teşekkür etti ve sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir yıl diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM