• DOLAR
  $2.391,2800
 • EURO
  $0,7454
 • ALTIN
  $40.019,6700
 • BIST
  $141,5700
İYİ BAYRAMLAR…

İYİ BAYRAMLAR…

BAŞKAN ÜNAL, PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Kurban Bayramı dolayısıyla Belediye personeli ile bayramlaştı. Bayramlaşma programında Belediye Başkanı Emrullah Ünal’a, Belediye Başkan Yardımcıları Yasin Çiçek ve Doç. Dr. Oğuzhan Erdoğan eşlik etti. Hediye takdiminde de bulunan Başkan Ünal, herkesin bayramını kutlayarak birlikte sağlıklı nice bayramlar kutlamak dileğinde bulundu. Bucak Belediye Başkanı Emrullah […]

BAŞKAN ÜNAL, PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Kurban Bayramı dolayısıyla Belediye personeli ile bayramlaştı. Bayramlaşma programında Belediye Başkanı Emrullah Ünal’a, Belediye Başkan Yardımcıları Yasin Çiçek ve Doç. Dr. Oğuzhan Erdoğan eşlik etti.
Hediye takdiminde de bulunan Başkan Ünal, herkesin bayramını kutlayarak birlikte sağlıklı nice bayramlar kutlamak dileğinde bulundu. Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, yaptığı açıklamada, “Mübarek Kurban bayramı dolayısıyla Belediye personellerimizle sosyal mesafe kurallarına dikkat ederek bayramlaşma gerçekleştirdik. Kurban bayramı içerisinde nöbette olup 7 gün 24 saat halkımızın hizmetinde olacak olan itfaiye ve Zabıta personellerimizle, Belediyemiz teknik hizmetler binasında personellerimizle, Belediyemiz ana hizmet binası ve diğer birimlerde çalışan personellerimizle bayramlaştık.
Biz Bucak Belediyesi olarak tüm personellerimizle birlikte büyük bir büyük aileyiz. İlçemize ve halkımıza hizmet etmek için siz personellerimizle birlikte canla başla çalışıyoruz, bu özverili çalışmalarınızdan dolayı sizleri kutluyorum. Özellikle pandemi döneminde tüm personellerimizin göstermiş oldukları titiz çalışmalardan dolayı ayrıca tebrik ediyorum. Tüm personel arkadaşlarımızla bir aile olarak halkımıza hizmetlerimiz devam edecektir. Siz değerli personellerimizin ailelerinizle birlikte bayramınızı bir kez daha tebrik ediyorum.”dedi.
Ayrıca Mezarlıklar Müdürlüğünü de ziyaret eden Başkan Emrullah Ünal, “Halkımızın bay-ram öncesi ve bayramda mezarlık ziyaretleri için Mezarlıklar Müdürlüğümüz personelleri tarafından gerekli olan tüm önlemler alındı. Mezarlıklarımız temizlendi, ağaç ve yol bakımları yapıldı. Su ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için ihtiyaç olan bölgelere su hattı yapımı gerçekleştirdik.”şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM