• DOLAR
  $2.454,6500
 • EURO
  $1,6396
 • ALTIN
  $62.020,7400
 • BIST
  $310,6100
KABAK CADDESİ YENİLENDİ

KABAK CADDESİ YENİLENDİ

ÖNCE ALT YAPI, SONRA ÜST YAPI KABAK CADDESİ YENİLENDİ Bucak Belediyesi ekipleri, Bucak’ın dört bir yanında yol genişletme, stablize, parke yol yapımları çalışmalarının yanında asfalt sezonu için planlanan cadde ve sokaklarda hazırlık çalışmalarını sürdürüyor. Sanayi Mahallesi ve Onaç Mahallesinde parke çalışmaları tamamladıktan Cami Mahallesi ve Çukur Mahallenin kesişim noktasında bulunan Kocakavak mevkii354 sokak ve 368 […]

ÖNCE ALT YAPI, SONRA ÜST YAPI KABAK CADDESİ YENİLENDİ
Bucak Belediyesi ekipleri, Bucak’ın dört bir yanında yol genişletme, stablize, parke yol yapımları çalışmalarının yanında asfalt sezonu için planlanan cadde ve sokaklarda hazırlık çalışmalarını sürdürüyor. Sanayi Mahallesi ve Onaç Mahallesinde parke çalışmaları tamamladıktan Cami Mahallesi ve Çukur Mahallenin kesişim noktasında bulunan Kocakavak mevkii354 sokak ve 368 sokakta parke döşeme çalışmaları yapılıyor. Parke yapımı öncesi alt yapı çalışmaları tamamlanan Çukur Mahalle Kabak Caddesinde içme suyu hatları yenilendi, kanalizasyon bağlantısı olmayan evlere kanalizasyon bağlantıları yapıldı. Doğal gaz hattı yapılarak, yol genişletme çalışması tamamlandı.
Parke döşeme çalışmaları ile ilgili açıklamada bulunan Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, halkımızı kış aylarında çamurdan, yaz aylarında tozdan kurtarmak için yol yapım çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini belirterek, “İlçemizin dört bir yanında yol genişletme, stablize, parke yol yapımlarımızın yanında asfalt sezonunda asfaltlama yapmayı planladığımız cadde ve sokaklarda da hazırlık çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Fen işleri müdürlüğümüze bağlı parke yapım ekiplerimiz Sanayi Mahallesi ve Onaç Mahallesinde yapım çalışmalarını tamamladıktan Cami Mahallesi ve Çukur Mahalle kesişim noktasında bulunan 354 sokak ve 368 sokakta parke döşeme çalışmalarımız devam ediyor.” dedi.
Parke ve asfalt yapımından önce cadde ve sokaklarda alt yapı çalışmalarını tamamladıklarının altını çizen Belediye Başkanı Emrullah Ünal;“Yollarımızda parke ve asfalt yapmadan önce alt yapı çalışmalarını tamamlıyoruz. Çukur Mahalle Kabak Caddesinde içme suyu hatlarını yeniledik, kanalizasyon bağlantısı olmayan hanelerin kanalizasyon bağlantılarını tamamladık. Doğal gaz hattı yapıldı. Yol genişletme çalışması yaptık. Şimdide parke yapımı için hazırlık yapıyoruz. Önümüzdeki günler-de kabak caddesini parke ile kaplayacağız.” dedi.
ÜÇ MUHTARDAN TEŞEKKÜR
Cami Mahallesi Muhtarı Alim Günhan, Çukur Mahallesi Muhtarı Ramazan Ocak ve Pazar Mahallesi Muhtarı Adem İpek ortak bir açıklama yaparak, Üç mahallenin kesişim noktası Kocakavak civarında yapılan çalışmalar için Belediye Başkanı Emrullah Ünal ve Belediye çalışanlarına teşekkür ettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM