• DOLAR
  7,6604
 • EURO
  8,9115
 • ALTIN
  458,62
 • BIST
  1,1633
Karamanlı’ya Modern ve Örnek Besicilik Alanı

Karamanlı’ya Modern ve Örnek Besicilik Alanı

Karamanlı’ya Modern ve Örnek Besicilik Alanı Karamanlı’ya modern ve örnek bir besicilik alanı için arazi alımları devam ediyor. Karamanlı Belediyesi adına hız kesmeden büyüme çalışmalarını sürdüren Başkan Selimoğlu, Bozdağ Mevkiinde 10.arazinin de anlaşmalı satın alındığını söyledi. Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, besihane arazisi alımının devam ettiğini duyurdu. Karamanlı Belediyesi adına hız kesmeden büyüme çalışmalarını sürdüren […]

Karamanlı’ya Modern ve Örnek Besicilik Alanı
Karamanlı’ya modern ve örnek bir besicilik alanı için arazi alımları devam ediyor. Karamanlı Belediyesi adına hız kesmeden büyüme çalışmalarını sürdüren Başkan Selimoğlu, Bozdağ Mevkiinde 10.arazinin de anlaşmalı satın alındığını söyledi.
Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, besihane arazisi alımının devam ettiğini duyurdu. Karamanlı Belediyesi adına hız kesmeden büyüme çalışmalarını sürdüren Başkan Selimoğlu, Bozdağ Mevkiinde 10. arazinin de anlaşmalı olarak satın alındığını söyledi.
Projeye destek verenleri de unutmayan Karamanlı Belediye Başkanı, araziyi belediyeye kazandıran Gökmenoğlu Mermer Yılmaz Gökgöz’e şahsı ve Karamanlı Halkı adına teşekkür etti.
Anlaşmalı olarak satın alınan 10. arazinin 1.206,25 m2 olduğu belirten Başkan Selimoğlu, m2’sini 4 TL’den alarak toplam 4 milyon 825 bin TL ödendiğini belirtti.
Karamanlı Belediyesi’nin toplam arazisinin 40.680,32 m2 olduğunu açıklayan Başkan Fatih Selimoğlu, ” Daha güzel ve daha gelişmiş bir Karamanlı için çalışmalarımız tüm hızı ile sürüyor. Karamanlı Halkı bize destek olduğu sürece hep daha ileriye daha yükseğe ilerleyeceğiz. Karamanlı modern ve örnek besicilik alanına kavuşacak. Karamanlı besicilikte lider olacak” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM