• DOLAR
  $1.317,7800
 • EURO
  $0,2667
 • ALTIN
  $31.900,0000
 • BIST
  $135,1100
MAHALLE HALKININ DUASINI ALDILAR

MAHALLE HALKININ DUASINI ALDILAR

BUCAK BELEDİYESİNDEN ALT YAPI HAMLESİ Bucak genelinde yağmursuyu, kanalizasyon ve içme suyu çalışmalarına aralıksız devam eden Bucak Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri kepçe girmemiş yollarda çalışmalarını sürdürüyor. Yunus Emre Mahallesinde yağmur suyu drenaj hattı çalışmalarına başlayan ekipler, Başkan Emrullah Ünal ve Milletvekili Yasin Uğur mahalle halkını duasını aldı. Bucak Belediyesi kent genelinde yağmursuyu, kanalizasyon […]

BUCAK BELEDİYESİNDEN ALT YAPI HAMLESİ
Bucak genelinde yağmursuyu, kanalizasyon ve içme suyu çalışmalarına aralıksız devam eden Bucak Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri kepçe girmemiş yollarda çalışmalarını sürdürüyor. Yunus Emre Mahallesinde yağmur suyu drenaj hattı çalışmalarına başlayan ekipler, Başkan Emrullah Ünal ve Milletvekili Yasin Uğur mahalle halkını duasını aldı.
Bucak Belediyesi kent genelinde yağmursuyu, kanalizasyon ve içme suyu çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bucak Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri son olarak Yunus Emre Mahallesinde yağmur suyu drenaj hattı çalışmalarına başladı. Çalışmalar kent genelinde diğer mahallelere de yayılacak.
Çalışmaları yerinde inceleyen Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, yaptığı açıklamada, “Yunus Emre Mahallesi 836 Sokakta yağmur suyu gidecek yön bulamadığı için birikme yaparak göllenmeye sebep oluyordu. Vatandaşlarımız bu yoldan geçemiyordu. Ayrıca yolun altında kalan evleri su basıyor bu durum komşular arasında tartışmalara sebebiyet veriyordu. Bizde belediye olarak titiz bir çalışmayla ters akıntıyla drenaj çalışması yapıyoruz. Biriken suyu drenaj sayesinde uygun bir yerden tahliyesini sağlayacağız. Çalışmalarımız neredeyse tamamlanmak üzere. Kent genelinde alt yapı çalışmalarımız aralıksız devam edecek. Güçlü altyapı, güçlü bir Bucak için çalışıyoruz.”açıklamasında bulundu.
Mahalle halkı da, Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal ve Milletvekili Yasin Uğur’a teşekkürlerini ifade ederek, “Yıllardır sorunumuz olan bir durumu giderdiler. Şu Ramazan günde yüzümüzü güldürler. Yolumuza yıllardır kepçe girmemişti. Sağolsun Belediye Başkanımız, hem yağmus suyu sorunumuzu giderdi hem doğalgaz getirdi. Hepsinden Allah razı olsun.”dediler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM