• DOLAR
  $2.437,7400
 • EURO
  $1,6655
 • ALTIN
  $61.709,9900
 • BIST
  $309,2200
Maske, mesafe, hijyene DİKKAT Edelim!

Maske, mesafe, hijyene DİKKAT Edelim!

Bucak’ta Yeni Normalleşme İle Covid-19 Denetimi Yapıldı Koronavirüsle mücadele kapsamında, virüsün yayılma ve bulaşma hızının artması, vaka sayısının önüne geçilmesi yönünde İçişleri Bakanlığı’nın genelgesine istinaden ülke genelinde işyerlerinde denetim yapıldı. Bucak’ta da yeni normalleşme sürecinin ardından Covid-19 tedbirleri denetimi yapıldı. Denetime, Bucak Kaymakamı Erol Tanrıkulu, Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, İlçe Emniyet Müdürü Erdal Karakaya, […]

Bucak’ta Yeni Normalleşme İle Covid-19 Denetimi Yapıldı
Koronavirüsle mücadele kapsamında, virüsün yayılma ve bulaşma hızının artması, vaka sayısının önüne geçilmesi yönünde İçişleri Bakanlığı’nın genelgesine istinaden ülke genelinde işyerlerinde denetim yapıldı. Bucak’ta da yeni normalleşme sürecinin ardından Covid-19 tedbirleri denetimi yapıldı. Denetime, Bucak Kaymakamı Erol Tanrıkulu, Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, İlçe Emniyet Müdürü Erdal Karakaya, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Bucak Ziraat Odası Başkanı Bilal Özel ve Oğuzhan Mahalle Muhtarı Yaşar Çeltikçi katıldı. Oğuzhan Mahallesinde buluan esnaflara ve halkta maske, hijyen ve sosyal mesafe denetimi yapılarak uyarılarda bulunuldu. Koronavirüsle mücadele kapsamında, virüsün yayılma ve bulaşma hızının artması, vaka sayısının önüne geçilmesi yönünde İçişleri Bakanlığı’nın genelgesine istinaden işyerlerinde denetim yaptı.
Kaymakam Erol Tanrıkulu, denetimlerde sosyal mesafeye ve maske kullanımına dikkat edilmesiyle işyerlerinde hijyen kurallarına uyulması konularında bilgilendirme ve uyarılarda bulundu. Kaymakam Tanrıkulu denetim sonrası yaptığı açıklamada, COVİD-19’a karşı alınması gereken tedbirler kapsamında esnafları ve vatandaşları bilgilendirdiklerini, virüsün yayılmasına karşı kuralları bir kez daha hatırlattıklarını aktardı. Kaymakam Tanrıkulu, maske, sosyal mesafe ve hijyen konusunda tavsiye niteliğinde uyarılarda bulundu, vatandaşların hem kendi sağlıkları için hem de dışarıda iletişim kurdukları kişiyi korumak adına hijyen kurallarına dikkat etmeleri gerektiğini söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM