• DOLAR
  $2.429,2800
 • EURO
  $1,6191
 • ALTIN
  $61.766,2900
 • BIST
  $312,6500
OĞUZHAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NDE TÜRKÇE-İNGİLİZCE DİL SOKAĞI AÇILIŞI YAPILDI

OĞUZHAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NDE TÜRKÇE-İNGİLİZCE DİL SOKAĞI AÇILIŞI YAPILDI

OĞUZHAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NDE TÜRKÇE-İNGİLİZCE DİL SOKAĞI AÇILIŞI YAPILDI Bucak Oğuzhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde “Kitap Dostu Burdur” Projesi kapsamında Türkçe-İngilizce Dil Sokağının açılışı yapıldı. Açılışa, Bucak Kaymakamı Erol TANRIKULU, İl Milli Eğitim Müdürü Emre ÇAY, İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet YAZAR, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası ve Organize Sanayi Yönetim Kurulu […]

OĞUZHAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NDE TÜRKÇE-İNGİLİZCE DİL SOKAĞI AÇILIŞI YAPILDI
Bucak Oğuzhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde “Kitap Dostu Burdur” Projesi kapsamında Türkçe-İngilizce Dil Sokağının açılışı yapıldı. Açılışa, Bucak Kaymakamı Erol TANRIKULU, İl Milli Eğitim Müdürü Emre ÇAY, İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet YAZAR, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası ve Organize Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın MEÇİKOĞLU ve Duranlar Süt A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman DURAN katıldı.
Açılışı yapılan sokağın, Oğuzhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İngilizce Öğretmeni Yadigâr DOĞAN ve Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Gülay GÜNEŞ tarafından tanıtımı yapıldı. Öğretmenler, sınıfta yapılabilecek uygulamalar hakkında bilgi verdiler.
Okul Müdürü Hacer ÇÖLLÜOĞULLARI tarafından okul hakkında genel bilgi verildi. Ayrıca Bilişim Teknolojileri alanının, 3 boyutlu yazıcı kullanarak hazırlamış olduğu kişiye özel telefon stantları konuklara hediye edildi.
Türkçe-İngilizce Dil Sokağını gezen protokol üyeleri, eğitime yüz yüze devam eden sınıflarda öğretmen ve öğrencilerin derslerine de misafir oldular.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM