• DOLAR
  $3.874,5600
 • EURO
  $1,1333
 • ALTIN
  $60.705,1000
 • BIST
  $186,9000
Oğuzhanspor Yönetimi Kongreye Gidiyor

Oğuzhanspor Yönetimi Kongreye Gidiyor

Oğuzhanspor Yönetimi Kongreye Gidiyor Oğuzhanspor Kulüp Başkanı Zeki Doğan, “Kalıcı başarılar üretmek için kongrenin onayına talibim.” Bucak Belediyesi Oğuzhanspor Kulüp Başkanı Zeki Doğan, 26 Haziran 2021 Cumartesi günü yapılacak kongre için açıklamada bulundu. Başkan Doğan açıklamasında, “SEVGİLİ HEMŞEHRİLERİM: Kulübümüz Oğuzhanspor halen devam etmekte olan Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge 7. Grup maçla-rında arzu ettiğimiz başarıyı […]

Oğuzhanspor Yönetimi Kongreye Gidiyor
Oğuzhanspor Kulüp Başkanı Zeki Doğan, “Kalıcı başarılar üretmek için kongrenin onayına talibim.”
Bucak Belediyesi Oğuzhanspor Kulüp Başkanı Zeki Doğan, 26 Haziran 2021 Cumartesi günü yapılacak kongre için açıklamada bulundu. Başkan Doğan açıklamasında, “SEVGİLİ HEMŞEHRİLERİM: Kulübümüz Oğuzhanspor halen devam etmekte olan Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge 7. Grup maçla-rında arzu ettiğimiz başarıyı elde edemedi. Tüm iyi niyetli çabalarımıza karşın Play Of müsabakaları-nın dışında kaldık. Pandemi koşullarında sürekli değişikliğe uğrayan belirsizliklere uyum sağlaya-mamak ve kulübümüzün potansiyelini doğru okuyamamak gibi handikaplarımız oldu. Mazeret üreterek zaman kaybetmek meşrebime uygun değil. Yönetim kurulum adına başarısızlığın sorumluluğu şahsıma aittir.
Oğuzhanspor’a sahiplenme duygum ne bu kulübün başında sürekli kalmak gibi demokratik olmayan bir ısrarı; ne de bu kulübü kimsesizliğe terk etmek gibi nemelazımcı bir vicdanı kabul etmez. 26 Haziran 2021 Cumartesi günü yapılacak kongremiz yönetime talip olacak herkese eşit koşullarda şans tanıyan ardına kadar açık bir hizmet ve şans kapısıdır. Yaşamımın neredeyse yarım yüzyılında futbolculuk, antrenörlük, yöneticilik taraftarlık gibi tüm katmanlarında gönül duygumla yer aldığım bu kulübü hak ettiği yere getirmek boynumun borcudur.
Hatalarından dersler çıkartmış yeni bir yönetim ve teknik kadro ile hoşnut kalmadığımız derecemizi telafi etmek; şehrimizdeki futbol kültürünü yükseltmek için köklü önlemler almak; varlığına sımsıkı bağlı olduğum kulübümde kalıcı başarılar üretmek için kongrenin onayına talibim. Hemşehrilerime ve Şehrimin spor kamuoyuna saygımla..”dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM