• DOLAR
  $3.874,5600
 • EURO
  $1,1333
 • ALTIN
  $60.705,1000
 • BIST
  $186,9000
Oğuzhanspor’a Destek İçin Protokol İmzalandı

Oğuzhanspor’a Destek İçin Protokol İmzalandı

Oğuzhanspor’a Destek İçin Protokol İmzalandı Bucak Belediyesi Oğuzhanspor, Duranlar Süt A.Ş., Abalıoğlu Yem A. Ş., Doğan Et Entegre Tesisleri ve Bucak Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti arasında sponsorluk protokolü imzalandı. 20 Nisan Salı günü İlçe Stadında gerçekleştirilen sponsorluk imza törenine Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu , Duranlar Süt A.Ş. Yönetim Kurulu […]

Oğuzhanspor’a Destek İçin Protokol İmzalandı
Bucak Belediyesi Oğuzhanspor, Duranlar Süt A.Ş., Abalıoğlu Yem A. Ş., Doğan Et Entegre Tesisleri ve Bucak Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti arasında sponsorluk protokolü imzalandı.
20 Nisan Salı günü İlçe Stadında gerçekleştirilen sponsorluk imza törenine Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu , Duranlar Süt A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Duran, Abalıoğlu Yem A. Ş. İşletmecisi Erol Tuna, Oğuzhanspor Kulüp Başkanı Zeki Doğan, Oğuzhanspor Kulübü yönetim kurulu üyeleri ve oyuncular katıldı.
Sponsorluk imza töreninde konuşan Oğuzhanspor Basın Sözcüsü Mustafa Doğan, “Bugün kulübümüzün sırtında, göğsünde ve şortundaki sponsorluk anlaşmaları için buradayız. Bizi burada yalnız bırakmayan Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu’na, Duranlar Süt A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Duran’a, Abalıoğlu Yem A. Ş. Erol beye katıldıkları için yönetim kurulumuz adına teşekkür ediyorum. Bugün burada hem futbolcularımızı tanıtacağız hem yeni formalarımızı tanıtacağız hem de sponsorluk anlaşması imzalayacağız” dedi.
Oğuzhanspor Kulüp Başkanı Zeki Doğan, “Kulübümüze yardımlarından dolayı Duranlar Süt A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Duran’a, Oğuzhanspor ailesi olarak çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.
Daha sonra Oğuzhanspor Kulüp Başkanı Zeki Doğan ve Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu tarafından sponsorlara forma hediye edildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM