• DOLAR
  $3.880,3300
 • EURO
  $1,1346
 • ALTIN
  $60.998,8400
 • BIST
  $187,2000
Şampiyon Elif Sena Uygun’a Kaymakam Tanrıkulu’ndan Hediye

Şampiyon Elif Sena Uygun’a Kaymakam Tanrıkulu’ndan Hediye

Şampiyon Elif Sena Uygun’a Kaymakam Tanrıkulu’ndan Hediye 13-14 Mart Bergama Şehit Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Süleyman Demirel 2. Kademe yarışmasında orta mesafe şampiyonluğu elde eden Elif Sena Uygun, Gençlik ve Spor İlçe Müdür Vekili Zeki Çelik, Oryantring İl Temsilcisi Fatih Uygun ve Oğuzhan Doğa Sporları Kulübü Başkanı Sedat Çavdar ile birlikte Bucak Kaymakamı Erol TANRIKULU’nu […]

Şampiyon Elif Sena Uygun’a Kaymakam Tanrıkulu’ndan Hediye
13-14 Mart Bergama Şehit Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Süleyman Demirel 2. Kademe yarışmasında orta mesafe şampiyonluğu elde eden Elif Sena Uygun, Gençlik ve Spor İlçe Müdür Vekili Zeki Çelik, Oryantring İl Temsilcisi Fatih Uygun ve Oğuzhan Doğa Sporları Kulübü Başkanı Sedat Çavdar ile birlikte Bucak Kaymakamı Erol TANRIKULU’nu makamında ziyaret ettiler.
Ziyaret sonrasında şampiyon sporcumuzu küçük altın ile ödüllendiren Kaymakam TANRIKULU, yapmış olduğu açıklamada, sporun hayatımızın her alanında kişiye birçok katkı sağladığını, başarılı sporcuların ve başarıda süreklilik göstermek isteyen sporcuların en başta yaptığı işi severek yapmaları gerektiğini söyledi. Başarı elde ettikçe azimlerinin ve hırslarının daha da artacağını söyleyen Kaymakam Tanıkulu, yaptığı işi severek yapan sporcuların zaten başarıya uzak olmadıklarını belirterek spor sayesinde üniversiteye yerleşme hususunda ve akademik an-lamda başarılı olmanın kaçınılmaz olduğunu dile getirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM