• DOLAR
  $3.874,5600
 • EURO
  $1,1333
 • ALTIN
  $60.705,1000
 • BIST
  $186,9000
SANAYİ SİTESİ DRENAJ KANALI BİTTİ

SANAYİ SİTESİ DRENAJ KANALI BİTTİ

SANAYİ SİTESİ DRENAJ KANALI BİTTİ Bucak Belediyesi tarafından başlatılan Yeni Sanayi Sitesi drenaj kanalı çalışmaları tamamlandı. Çalışmalar neticesinde kapanan Adnan Menderes Bulvarı trafiğe açıldı. S.S.Bucak Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi, Belediye Başkanı Emrullah Ünal’a Teşekkür etti. Bucak’ta günlerdir kapalı olan, sanayi sitesinde daha önce oluşan sel problemlerinin tekrar yaşanmaması için başlatılan çalışma tamamlandı. Tamamlanan çalışmalar […]

SANAYİ SİTESİ DRENAJ KANALI BİTTİ
Bucak Belediyesi tarafından başlatılan Yeni Sanayi Sitesi drenaj kanalı çalışmaları tamamlandı. Çalışmalar neticesinde kapanan Adnan Menderes Bulvarı trafiğe açıldı. S.S.Bucak Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi, Belediye Başkanı Emrullah Ünal’a Teşekkür etti.
Bucak’ta günlerdir kapalı olan, sanayi sitesinde daha önce oluşan sel problemlerinin tekrar yaşanmaması için başlatılan çalışma tamamlandı. Tamamlanan çalışmalar sonrasında açıklamada bulunan Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, “Sanayi esnafımız bizim için her zaman değerlidir. Onların daha önce yaşadıkları sel problemlerini tekrar yaşamamaları için buradaki çalışmalarımızı hızla tamamladık.” ifadelerini kullandı.
S.S.Bucak Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanlığı da teşekkür mesajı yayımlandı. Mesajda “Sanayi Sitemizin en büyük sıkıntılarından biri olan ve geçtiğimiz aylarda yaşanan sel felaketi ile bir çok mağduriyet yaşanan ve yapımına Belediye Başkan’ımız Emrullah Ünal tarafından sözü alınan yeni Drenaj Kanalının çalışmalarında bugün itibariyle sona yaklaşılmış ve Sanayi Sitesi giriş kısmımızdaki anayol kullanıma açılmıştır. Kısa sürede tamamlanacak olan ve Sanayi Sitemizin yağış sonrası yaşanan su akışını büyük ölçüde rahatlatacak olan bu kanalın yapımında ve diğer tüm Sanayimiz içinde yapılan hizmetlerde de bizden desteğini esirgemeyen başta Belediye Başkanımız Sayın Emrullah Ünal’a, Milletvekillerimiz Sayın Bayram Özçelik ve Yasin Uğur’a Tüm Sanayi Sitemiz Esnafı ve Sanayi Kooperatifi Yönetim Kurulu adına sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.
Ayrıca; Tüm esnaf ve vatandaşlarımızdan tüm Sanayi içi drenaj kullanımında gereken titizliği ve hassasiyeti göstermelerini, temizlik kurallarına önem vererek, yapılan bu önemli hizmetlere başta kendi menfaatleri için sahip çıkmalarını önemle rica ederiz.” ifadelerine yer verildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM