• DOLAR
  $2.924,7100
 • EURO
  $0,9369
 • ALTIN
  $42.516,0300
 • BIST
  $150,0000
Sayısal Burdur 1.si VE 2.si BUCAK’TAN

Sayısal Burdur 1.si VE 2.si BUCAK’TAN

Sayısal Burdur 1.si VE 2.si BUCAK’TAN YKS Sayısal Türkiye 660.sı Burdur 1.si Adem Tolunay Fen Lisesi öğrencisi Ali Duran, YKS Sayısal Türkiye 998.si Burdur 2.si Adem Tolunay Fen Lisesi öğrencisi Mehmet Oğuz oldu. Bucak eğitimdeki başarısını sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde Mehmet Cadıl Anadolu Lisesi öğrencisi Meltem YAMAN YKS Eşit Ağırlıkta Türkiye 262. si, Burdur 1. olmuştu. […]

Sayısal Burdur 1.si VE 2.si BUCAK’TAN
YKS Sayısal Türkiye 660.sı Burdur 1.si Adem Tolunay Fen Lisesi öğrencisi Ali Duran, YKS Sayısal Türkiye 998.si Burdur 2.si Adem Tolunay Fen Lisesi öğrencisi Mehmet Oğuz oldu.
Bucak eğitimdeki başarısını sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde Mehmet Cadıl Anadolu Lisesi öğrencisi Meltem YAMAN YKS Eşit Ağırlıkta Türkiye 262. si, Burdur 1. olmuştu. Adem Tolunay Fen Lisesi öğrencileri de sayısalda gösterdikleri başarı ile Burdur 1.’si ve 2.’si olarak Bucak’ı eğitim kenti olarak adlandırma devam ediyorlar. Adem Tolunay Fen Lisesi öğrencisi Ali Duran, YKS Sayısal Türkiye 660.sı ve aynı zamanda Burdur 1.si oldu. Yine Adem Tolunay Fen Lisesi öğrencisi Mehmet Oğuz da YKS sayısal Türkiye 998.si ve aynı zamanda Burdur 2.si oldu.
BAŞARILI ÖĞRENCİLERDEN KAYMAKAM EROL TANRIKULU’NA ZİYARET
Başarılı öğrenciler Ali Duran ve Mehmet Oğuz, Adem Tolunay Fen Lisesi Müdürü İbrahim Ateş ile birlikte Bucak Kaymakamı Erol TANRIKULU’nu makamında ziyaret etti.
Başarı mutluluklarını Kaymakam Tanrıkulu ile paylaşan öğrenciler, başarının tesadüf olmadığı, planlı, programlı ve düzenli çalışma ile elde edildiğini belirterek, elde ettikleri başarıdan dolayı mutlu olduklarını söylediler.
Ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getiren Kaymakam Erol TANRIKULU da, öğrencileri başarılarından dolayı tebrik ederek, “Bucak Adem Tolunay Fen Lisesi öğrencilerimiz elde ettikleri başarı ile bizleri gururlandırdı. Eğitim kenti Bucak’ta her geçen gün çıtamız daha da yükseliyor. Bu başarı önümüzdeki yıllarda da devam etmesi temennisi ile başarılı öğrencimize bundan sonraki eğitim ve hayatlarında başarılar diliyorum.”şeklinde konuştu. Haber: Hüseyin ÇUBUK

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM