• DOLAR
  7,6604
 • EURO
  8,9115
 • ALTIN
  458,62
 • BIST
  1,1633
SİİRT VALİSİ OSMAN HACIBEKTAŞOĞLU’NA BUCAKLI DOSTLARINDAN ANLAMLI ZİYARET

SİİRT VALİSİ OSMAN HACIBEKTAŞOĞLU’NA BUCAKLI DOSTLARINDAN ANLAMLI ZİYARET

SİİRT VALİSİ OSMAN HACIBEKTAŞOĞLU’NA BUCAKLI DOSTLARINDAN ANLAMLI ZİYARET 2009-2014 yılları arasında Bucak’ta Kaymakam olarak görev yapan Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu’nu Bucaklı dostları ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Hacıbektaşoğlu,Bucak’ın kendisi için önemli bir yere sahip olduğunu dile getirerek, Bucak’tan ayrıldıktan sonra da hayatının her döneminde Bucak’ı andığını ve unutmadığını söyledi. […]

SİİRT VALİSİ OSMAN HACIBEKTAŞOĞLU’NA BUCAKLI DOSTLARINDAN ANLAMLI ZİYARET
2009-2014 yılları arasında Bucak’ta Kaymakam olarak görev yapan Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu’nu Bucaklı dostları ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Hacıbektaşoğlu,Bucak’ın kendisi için önemli bir yere sahip olduğunu dile getirerek, Bucak’tan ayrıldıktan sonra da hayatının her döneminde Bucak’ı andığını ve unutmadığını söyledi.
5 Eylül Cumartesi günü Bucak’tan Güneydoğu gezisi için motoruyla yola çıkan, aralarında Kanal 15 Genel Müdürü Hüseyin Dilek’inde bulunduğu 3 Bucaklı, Isparta, Konya, Gaziantep, Şanlıurfa, Mardin, Nusaybin, Cizre ve Şırnak güzergâhından sonra Siirt’e ulaştı.
Kanal 15 Genel Müdürü Hüseyin Dilek, Salih Kasap, Ayhan Oktay çıktıkları Güneydoğu gezisinde, 2009-2014 yılları arasında Bucak’ta Kaymakam olarak görev yapmış, şimdi ise Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili olarak görev yapan Osman Hacıbektaşoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Bucak ve Siirt’in konuşulduğu ziyarette, Siirt Valisi Osman Hacıbektaşoğlu, ziyaretlerinden dolayı Hüseyin Dilek’le beraberindekilere teşekkür etti. Sohbet havasında geçen ziyarette, Vali Osman Hacıbektaşoğlu, “Bucak benim için
bir okuldu” dedi ve Bucak’ta görev yapmış olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirtti.
Bucak’ın kendisi için önemli bir yere sahip olduğunu dile getiren Vali Hacıbektaşoğlu, Bucak’tan ayrıldıktan sonra da hayatının her döneminde Bucak’ı andığını ve unutmadığını sözlerine ekledi.
Kanal 15 Genel Müdürü Hüseyin Dilek ve beraberindekiler de, Bucak Eski Kaymakamı Osman Hacıbektaşoğlu’na Siirt Valiliği, aynı zamanda Belediye Başkan Vekili görevinde başarılar diledi. Kanal 15 Genel Müdürü Hüseyin Dilek, Salih Kasap ve Ayhan Oktay, Güneydoğu gezisini tamamladıktan sonra İç Anadolu’ya geçecek ve buradan Bucak’a dönecekler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM