• DOLAR
  $4.033,7300
 • EURO
  $1,3865
 • ALTIN
  $49.515,8200
 • BIST
  $325,1600
Vali Ali Arslantaş, Bucak’ta Genç Çiftlerin Şahitliğini Yaptı

Vali Ali Arslantaş, Bucak’ta Genç Çiftlerin Şahitliğini Yaptı

Vali Ali Arslantaş, Bucak’ta Genç Çiftlerin Şahitliğini Yaptı Burdur Valisi Ali Arslantaş, hafta sonu Bucak’a ziyarette bulundu. Vali Arslantaş Bucak’ta esnaf ziyaretinde bulundu, nikah törenlerine katıldığı genç çiftlerin mutluluklarına ortak oldu. Akıncı ve Şahin aileleri ile Özkaya ve Özkiray ailelerinin evlatlarının nikah törenine katılmak üzere Bucak İlçesine gelen Vali Arslantaş, nikah öncesinde Burdur Milletvekili Yasin […]

Vali Ali Arslantaş, Bucak’ta Genç Çiftlerin Şahitliğini Yaptı
Burdur Valisi Ali Arslantaş, hafta sonu Bucak’a ziyarette bulundu. Vali Arslantaş Bucak’ta esnaf ziyaretinde bulundu, nikah törenlerine katıldığı genç çiftlerin mutluluklarına ortak oldu.
Akıncı ve Şahin aileleri ile Özkaya ve Özkiray ailelerinin evlatlarının nikah törenine katılmak üzere Bucak İlçesine gelen Vali Arslantaş, nikah öncesinde Burdur Milletvekili Yasin Uğur ile birlikte Bucak’ta esnaf ziyaretinde bulundu.
Ziyaret ettiği esnaflarla hasbihal ederek, hayırlı işler dileyen Vali Arslantaş, pandemi süreciyle ilgili tedbirler konusunda herkesten hassasiyet beklediklerini ifade etti.
Esnaf ziyareti sonrası nikah törenlerine geçen Vali Arslantaş Şahin ve Akıncı ailelerinin evlatları Ayşena ve Yasin ile Özkaya ve Özkiray ailelerinin evlatları Ayşe ve Alper’in nikah törenlerine katıldı.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal’ın kıydığı nikah törenlerine Vali Ali Arslantaş’ın yanı sıra Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Burdur Milletvekili Yasin Uğur, Bucak Kaymakamı Erol Tanrıkulu, İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık katıldı.
Nikah şahitliğini yaptığı genç çiftlere mutluluklar dileyen Vali Ali Arslantaş, kıyılan nikahların ardından evlilik cüzdanlarını gelin hanımlara takdim etti.
Aileleri de tebrik eden Vali Arslanataş, hayırlı olmasını diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM