• DOLAR
  $1.661,4200
 • EURO
  $0,4621
 • ALTIN
  $50.406,6700
 • BIST
  $186,9800
“Vatandaşımız, Belediyemizin uygulamasından çok memnun”

“Vatandaşımız, Belediyemizin uygulamasından çok memnun”

“Vatandaşımız, Belediyemizin uygulamasından çok memnun” Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Mustafa Oğuz, CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut’un Bucak’a gelerek Gazi Caddesi’nde kaldırımları ve yolu işgal eden esnafın yeniden kaldırımları ve yolu işgal etmesi için izin verilmesi talebinde bulunduğu videosu üzerine bir açıklamama yayımladı. Vatandaşın, Belediye uygulamasından çok memnun olduğunu ifade eden Başkan Oğuz, “Bucak […]

“Vatandaşımız, Belediyemizin uygulamasından çok memnun”
Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Mustafa Oğuz, CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut’un Bucak’a gelerek Gazi Caddesi’nde kaldırımları ve yolu işgal eden esnafın yeniden kaldırımları ve yolu işgal etmesi için izin verilmesi talebinde bulunduğu videosu üzerine bir açıklamama yayımladı. Vatandaşın, Belediye uygulamasından çok memnun olduğunu ifade eden Başkan Oğuz, “Bucak Belediyesi’nin yaptığı hem hukuki hem ahlaki hem de vatandaş öncelikli uygulamayı sorgulayacağınıza gidin Burdur Belediyesi’nin yaptığı iş ve işlemleri sorgulayın.”dedi.
Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Mustafa Oğuz, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “CHP Burdur İl Başkanı Sn. İzzet Akbulut Bucak’ımıza gelmiş, hoşgelmiş. Videolu bir açıklama yapmış; Gazi Caddesi’nde kaldırımları ve yolu işgal eden esnafımızın yeniden kaldırımları ve yolu işgal etmesi için izin verilmesini Bucak Belediyesi Zabıtasından rica etmiş.Merak ediyorum, ben de sormak istiyorum. Burdur Belediyesi ekte resimde de görüldüğü gibi Burdur esnafının zor günler geçirdiği bugünlerde neden kaldırım işgallerinden dolayı esnafa ceza kesmiş? Bunu da açıklayabilecek mi acaba!!
Hatırlarsanız, Bucak Belediyesi Yaz aylarında bir açıklama yapmıştı. Bu açıklamada vatandaşların yoğun şikayeti üzerine Gazi Caddesi’nde esnafın malzemelerini kaldırıma koymalarından dolayı vatandaşların kaldırımları kullanamaması, esnafın malzemelerini yola koyması nedeniyle yolda meydana gelen daralma sebebiyle sıklıkla trafik kazalarının yaşanması nedeniyle burada bir düzenleme yapılmıştı.
Başkan Akbulut’un videolu açıklamada bulunması tam da güler misin ağlar mısın türünden bir olayın Bucak’ta yaşanmasına yol açmıştır. Sayın Akbulut, sizden ricamız lütfen gidin Burdur Belediyesi’nin esnafa yaptığı kaldırım zulümlerini, verdiği cezaları gündeme taşıyın. Bucak Belediyesi’nin yaptığı hem hukuki hem ahlaki hem de vatandaş öncelikli uygulamayı sorgulayacağınıza gidin Burdur Belediyesi’nin yaptığı iş ve işlemleri sorgulayın.
Sayın Başkan görmemişsinizdir. Gazi caddesinin eski ve yeni halini de ekte gönderiyorum. Vatandaşımız, Belediyemizin uygulamasından çok memnun.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM