• DOLAR
  7,6604
 • EURO
  8,9115
 • ALTIN
  458,62
 • BIST
  1,1633
VEKİLİMİN ELİNDEN HER İŞ GELİR

VEKİLİMİN ELİNDEN HER İŞ GELİR

VEKİLİMİN ELİNDEN HER İŞ GELİR Köy gezilerini sürdüren AK Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur, kış hazırlıkları yapan teyzelere “Kolay gelsin” diyerek, salça yapımından tarhanaya, bulgurdan pekmeze, aşureden ekmek çevirmesine kadar elini her işe attı. Ahıra girip hayvan besleyen Milletvekili Uğur, çocukların sevgisini kazandı, görmeyen gözlerin ışığı bile oldu. AK Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur, köy […]

VEKİLİMİN ELİNDEN HER İŞ GELİR
Köy gezilerini sürdüren AK Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur, kış hazırlıkları yapan teyzelere “Kolay gelsin” diyerek, salça yapımından tarhanaya, bulgurdan pekmeze, aşureden ekmek çevirmesine kadar elini her işe attı. Ahıra girip hayvan besleyen Milletvekili Uğur, çocukların sevgisini kazandı, görmeyen gözlerin ışığı bile oldu.
AK Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur, köy gezilerini sürdürürken de halka yakın duruşu ile de gönülleri fethediyor.
Köy ziyaretlerinde hanelere de uğrayarak kış hazırlıkları yapan teyzelere “Kolay gelsin” dileklerini sunan Milletvekili Uğur, salça yapımından tarhanaya, bulgurdan pekmeze, aşureden ekmek çevirmesine kadar elini her işe attı. Ahıra girip hayvan besleyen Milletvekili Uğur, çocukların sevgisini kazandı, görmeyen gözlerin ışığı bile oldu.
Bucak’a bağlı Kestel Köyü Dutderesine de giden Milletvekili Uğur, geçen yıl kendisini aşure programı için evine davet eden Döne ablanın evine ziyarete giderek davete icabet etti.
Milletvekili Yasin Uğur, ekmek yapan ablalarla arasında geçen konuşmadan bir kesit vererek sosyal medya üzerinden paylaştı. Yaptığı paylaşımda, “Ekmek yapan ablalarımız “Vekilim emeksiz, yemek olmaz” dediler. Biz de aldık elimize çevirgeci biraz döndürmeye çalıştık. Vatandaşlarımıza olan gönül bağını daha yakından hissettiğimiz ortamlar bizleri mutlu ediyor.” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM